Dostawa gratis na terenie całego kraju! Jesteśmy producentem!

O firmie

Informacje o sprzedającym

Jesteśmy jedną z wielu firm meblarskich działających w Polsce i całkowicie opartych na polskim kapitale oraz wieloletniej produkcji doskonałych mebli. W wyznawanej przez nas filozofii pracy dominującą pozycje zajmuje myślenie otwarte na zmiany i adaptację do nieustannie wzrastających wymogów i oczekiwań narzucanych przez rynek na którym działamy. Staramy się sprostać oczekiwaniom, które stawia przed nami konkurencja, a przede wszystkim Klienci. To oni ostatecznie decydują o wyborze produktu określonej marki. Z nieskrywaną satysfakcją podkreślamy, że meble, które są kwintesencją profesjonalizmu naszych projektantów i dziełem pewnej ręki naszych tapicerów już od wielu lat cieszą się dużą Popularnością wśród Klientów. Dlatego wciąż Trwamy i trwać zamierzamy nadal.

Misja:

Wiemy, że siłą i znakiem towarowym jakości polskiej tradycji mebli jest przede wszystkim rzemieślniczy charakter ich wytwarzania. Świat pędzi ku nowoczesności, nieskazitelnej jakości, precyzyjnie projektowanemu komfortowi i utylitarności użytkowania. Sofy, fotele, narożniki mimo wszystko w większej części swego procesu produkcyjnego są niezmiennie od wieków wykonywane ręcznie. To co się zmienia, to technologia i jakość materiałów, z których są produkowane. Nieustannie gromadzimy i analizujemy informacje jakie spływają od naszych partnerów i dostawców, aby łączyć to co oni oferują z tym czego każdy z nas oczekuje kupując wygodną, ładną i funkcjonalną sofę. Przez te minione lata nauczyliśmy się słuchać naszych Klientów. To spełnienie ich oczekiwań dotyczących posiadania wyjątkowego mebla stało się naszą misją.

Cel:

Łączymy doświadczenie wielu pokoleń tapicerów z najnowszą technologią Produkcji i jakości wykorzystywanych surowców. To jest właśnie cały sekret naszej filozofii produkcji. To jest cel, który widzimy podsumowując każdy rok naszej działalności. To on definiuje plany na rok kolejny Strategia:  To co nas wyróżnia, to gwarancja jakości, komfortu użytkowania i elastyczne podejście do Państwa oczekiwań. Uzyskujemy to, gdyż przejęliśmy model produkcji ukierunkowany na indywidualizacją zamówień. Co to oznacza dla Kupującego? Oznacza, że to On decyduje o tym jak ostatecznie wygląda jego wymarzona sofa, narożnik, czy też zestaw wypoczynkowy. Decyduje w wielowymiarowo, gdyż na życzenie Klienta dokonujemy również Modyfikacji konstrukcji i wymiarów oferowanych przez nas brył i modeli mebli. Nie należy to do standardu obsługi życzeń Klienta w naszej sprzedaży. My jednak to czynimy. W tym wyraża się część naszej strategii

Wzornictwo: 

Nasze sofy, narożniki i zestawy mają być przyjazne w kontakcie. Mają cieszyć skórą, gdy wchodzi z nimi w kontakt. Dać ukojenie domagającemu się tego ciału. Zachwycać oko swym urokliwym wyglądem, odważnym designem i klasyką jeżeli tego właśnie oczekuje. Lansowane przez nas wzornictwo ma być utylitarne i funkcjonalne. Ma zwyczajnie cieszyć. W naszej ofercie każdy wymagający znajdzie bryłę, która stanie się integralną częścią wnętrza, w którym stoi. Szeroka gama brył w połączeniu z ogromem ilości, a przede wszystkim różnorodności wzornictwa skór i tkanin pokryciowych pozwala stworzyć unikatowe meble tapicerowane.

Logistyka:   

Meble do naszych klientów dostarczamy gratis, w terminie nie przekraczającym 28 dni od daty zamówienia. Dysponujemy własną siecią logistyczną, co gwarantuje, że produkty trafiają do domu Kupującego nieuszkodzone i w terminie dla niego dogodnym. Wykorzystywana procedura zamówienia i jego weryfikacji pozwala nam na sprawne zarządzanie procesem realizacji zleceń i dostawy towaru oraz kontroli produkcji.        Firma posiada serwis reklamacyjny, działający na terenie całego kraju, a także Czech i Słowacji. Kontakt do działu reklamacji: biuro@meubles24.pl

O Produktach:           

Mamy świadomość, że wszystkiego, co naprawdę ważne nie jesteśmy w stanie zaprezentować na kilku stronach ogólnej prezentacji ponad 20 letniego dorobku. Tym bardziej powiedzieć coś ponadto, co zostało powiedziane wcześniej. Dlatego z tego miejsca zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów, gdzie znajdziecie Państwo potwierdzenie złożonej wcześniej obietnicy oraz wsparcie naszych Konsultantów. Jeżeli wcześniej chcecie zapoznać się z ofertą naszych produktów, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego oraz skorzystanie z możliwości mobilnego kontaktu z naszymi Konsultantami on line.
Gorąco polecamy.Zespół Projektantów